Orewin Europe

Services

Zateplení fasád

Provádíme zateplení rodinných domů, bytových domů a komerčních objektů. Samozřejmostí je výměna oken a dveří, revitalizace lodžií, balkonů a mnohé další zámečnické a zednické práce.

Sádrokarton

Pomocí sádrokartonu můžete rychle, levně a kvalitně změnit interiér vašeho bytu nebo kanceláře. Montáží lze upravovat stěny a podhledy, instalovat osvětlovací prvky nebo snížit stropy.

Rekonstrukce

Pokud jste se rozhodli investovat do rekonstrukce domu, bytu, obchodu nebo kanceláře, pak jsme připraveni realizovat vaše požadavky od zajištění projektové dokumentace až po předání díla.

Rodinné domy

Naše společnost zajišťuje novostavby rodinných domů „na klíč“. Pro investora zajistíme veškerou dodávku stavebních prací, dodávku řemesel, instalací a ostatních profesí.

Půdní vestavby

Velmi moderní je v dnešní době využití stávajících dispozic domu ke zřízení půdní vestavby či nadstavby. Velké půdní prostory pro vás dokážeme přeměnit v útulné bydlení.

Podlahy

Realizujeme pokládku nových a renovaci starých podlah a to jak v bytových tak i nebytových prostorách – školy, tělocvičny, kanceláře, byty, rodinné domy atd.

Malířské práce

Provádíme také malířské a natěračské práce bytů, domů, kancelářských prostor, škol, školek, zdravotnických zařízení, nebytových prostor, výrobních, skladovacích hal a jiných prostorů.

Voda a elektro

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti vodoinstalace i elektroinstalace. Od dodávky kvalitního materiálu, přes samotnou instalaci, až po záruční i pozáruční servis a opravy.

Úklidové práce

Poskytujeme pravidelné i jednorázové úklidové práce a to jak v kancelářích a komečních prostorách, tak i v domácnostech nebo průmyslových objektech.